Cukiernia Cendrowscy

Nasza cukiernia jest firmą rodzinną. Początki przygody ze słodkimi wypiekami sięgają roku 1964. Wtedy to Mieczysław Cendrowski założył pracownię cukierniczą w Warszawie przy ulicy Dobrej. Na początku lat 70. przeniósł ją do Łomży, swej rodzinnej miejscowości.
Cukiernia cieszyła się uznaniem klientów. Po 10 latach przeniosła się do swej obecnej siedziby przy al. Legionów 4A. Do dnia dzisiejszego jest tu baza firmy. Tu wypiekane są wszystkie pyszności, znane nie tylko mieszkańcom Łomży, ale też regionu i Polski.

Swój sukces zawdzięczamy nie tylko unikalnym przepisom i recepturom, umożliwiającym oferowanie wypieków niedostępnych w innych miejscach, ale też wyjątkowej dbałości o każdy szczegół: od unikania tzw. polepszaczy czy gotowych baz biszkoptowych, korzystania z naturalnych produktów, aż do efektownych dekoracji ciast czy tortów.

Dochodzi do tego wyjątkowo korzystna przy tak wysokiej jakości oferowanych produktów cena. W naszej cukierni od ręki można kupić kilkanaście rodzajów tortów w standardowych rozmiarach, np. jogurtowy, śmietankowy, wiśniowy czy makowy, ale na zamówienie można mieć praktycznie każdy ich rodzaj: większe, specjalne, z okolicznościowymi napisami czy dekoracjami.

A ponieważ klienci z Osiedla Południe narzekali na problemy z dojazdem i parkowaniem przy alei Legionów, szczególnie w godzinach szczytu, teraz mają już nieograniczony dostęp do pieczonych i przygotowywanych każdego dnia pyszności w punkcie przy ulicy Sybiraków 20 lokal 5.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Cukierni?

food-and-restaurant
Najwyższej jakości składniki

Do produkcji naszych łakoci wykorzystujemy najwyższej jakości, tylko naturalne składniki, bez niepotrzebnych polepszaczy, nie pracujemy na gotowych mieszankach, wykorzystujemy tylko prawdziwą śmietanę,masło, jajko, czy kakao

birthday
Świeżość i smak

Wypracowany system planowania sprawia, że wszystkie nasze torty i ciasta na zamówienie są najsmaczniejsze i najświeższe.

cake
Precyzja wykonania

Tworzymy dla Państwa dzieła sztuki, pracując w maksymalnym skupieniu, abyście Państwo otrzymali produkt najlepszej jakości.

team
Kontakt z klientem

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również dostępni telefonicznie i mailowo.

Sprawdź naszą ofertę

Torty
tort jogurtowytort śmietankowy 1
Ciasta
_MG_7664_MG_7630
Ciastka
_MG_8037_MG_8089